vizyon hukuk

Website afcbilisim.com - mart 11, 2015!

VİZYON HUKUK BÜROSU

VİZYON HUKUK BÜROSU

1995 yılında şu an Konya 9.Noterimiz olan Sayın Ali CAN ofisi devir alınarak Mümtaz Koru İşhanı’nda Avukat Ali KİL’ i başlamış ha sonra Şerafettin Caddesi’nde 4.Evkur İşhanı’nda 4 Ofisi’den müteşekkil 350,00 metrekarelik alan üzerinde faaliyet göstermiştir..

Daha sonra Konya’nın sembolü olarak yapılan Konya plakası olarak yapılan 42 katta bizde varız paylaşımı ile doğduğumuz yer olan Elazığ plakası 23 katta 4 avukat 2 akademisyen 4 yardımcı personel hukuksal faaliyetimize devam etmekteyiz..

    Vizyon hukuk oluşumunda var olmasında bu kadar gelmesinde kurucu ortaklar olarak Av. Ercan ŞEN ve Av. Hasan ŞİMŞEK ‘e ve birlikte çalışmaktan inşallah daha uzun yıllar çalışmayı arzuladığımız Av. Barış YÜRÜMEZ bizimle uzun süre çalıştığımız Mehmet DAMAR a ofis çalışanlarımız Merve EKİNCİ ve Danya UÇAR.. yine uzun bir süre çalıştığımız Av.Mehmet ŞAHİN ‘ e Av. Hayrettin MENTEŞ ‘e teşekkürü borç biliyoruz. Yine bu oluşma katkısı olan stajyer avukat ofis elemanı sekreter yöneticilere teşekkür ederken ofisimizin oluşumuna samimiyeti dürüstlüğü ile vefa duygusuyla hatırlayacağımız Selma, Kemer (Yavuz), bereketli hukuki mirasını devir aldığımız 9. Noter Ali CAN beye yanında staj yaptığım üzerimde hakkı ve emeği olan merhum Av. Ahmet AKPINAR a teşekkürü borç biliyorum .

     Vizyonhukuk adı hoşumuza gittiği için adı dolu olduğu için değil bizzat kurucu ortaklarından Av. Ali KİL’in Konya Asliye Hukuk Mahkemesinin 2007 yılında aldığı mahkeme kararıyla soyadına “vizyon” kelimesi eklenerek bir hayalin ötesinde hukuksal alt yapısı ve adına uygun bir vizyon ortaya koymuştur..

    VİZYONUMUZ : Temsil ettiğimiz müvekkillere üst kalitede koruyucu hukuk danışmanlığı yaparak hukukun öngördüğü koşullarda koruyucu avukatlık yapmaktır.. “Suçluyu kazırsan altından insan çıkar” felsefesi suça ulaşmadan insana katkı sağlamak suça sürüklemesine engel olarak topluma katkı sağlamaktır..

    MİSYONUMUZ : Temsil ettiğimiz müvekkillere gerek şirketlerine kurum ve kuruluşlara  gerekse temsil ettiği aile yapısı içerisinde doğumdan ölüme kadar tüm hukuk safhalarında yer alarak “market” avukatlığı yapmaktır.Ekip arkadaşlarımızın kendi dallarında uzmanlaşmasını sağlayarak profesyonel hizmet sunarak kendi iç bünyemizde kurumsallaşmayı sağlayıp istihdam sağlayarak katma değer üretmek genç meslektaşlarımıza istihdam ve kariyer fırsatı tanımaktır..

Adaletin kuvvetli, kuvvetlilerin de adaletli olmaları gerekir...


VİZYON HUKUK BÜROSU

Adına

Avukat ALİ KİL

Avukatlarımız

Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunamaz.

Herşey kanun yapmaktan ibaret değildir. Aksine herşey o kanunları uygulamak ve uygulattırmaktan ibarettir. Uygulayan, yerine getiren, daima karar verenden daha kuvvetlidir.
    • Av.Ali KİL
    • Av. ERCAN ŞEN
    • Av. HASAN ŞİMŞEK
    • AV.AYŞE ALTUNTAŞ MENEKŞE

Referanslarımız

Bizimle Çalıştığınız İçin Teşekkürler
ABK Şirketler Grubu
AKPINAR METAL OFSEL TENEKE KUTU AMB. MAK. SAN. VE TİC. AŞ.
BAŞARANLAR TOPTAN ÇANTA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
BEYŞEHİRLİLER DEMİR ÇELİK DÖKÜM GIDA VE OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
FİNAL ŞİRKETLER GRUBU / KONYA FİNAL PAZARLAMA
KONLAS OTOMOTİV LASTİK SAN. TİC. AŞ.
MARLA MAKİNA TEKSTİL VE GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
MEKİK HALI LTD. ŞTİ.
ÖZTEKFEN REDÜTÖR MOTOR SAN. VE TİC. AŞ.
oZEN MAKİNA SAN. VE TİC. AŞ.
OZTEKNİK RULMAN END. ÜR. İTH. İHR. SAN. TİC. AŞ.
sANVER MOBİLYA
SARK BAKIR SAN. TİC. AŞ.
TARIMOZ